0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Champions League Group H
SL Benfica
۰
۰
Paris Saint-Germain FC
inprogress
۲۲:۳۰
Juventus FC
۰
۰
Maccabi Haifa FC
inprogress
۲۲:۳۰
Europe
UEFA Champions League Group F
Real Madrid
۰
۰
FC Shakhtar Donetsk
inprogress
۲۲:۳۰
RB Leipzig
۳
۱
Celtic FC
Finished
۲۰:۱۵
Europe
UEFA Champions League Group E
Chelsea
۰
۰
AC Milan
inprogress
۲۲:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۱
۰
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۲۰:۱۵
Europe
UEFA Champions League Group G
Manchester City
۱
۰
FC Copenhagen
inprogress
۲۲:۳۰
Sevilla FC
۰
۱
Borussia Dortmund
inprogress
۲۲:۳۰
England
Championship
Burnley FC
۰
۰
Stoke City FC
inprogress
۲۲:۱۵
Watford FC
۰
۰
Swansea City
inprogress
۲۲:۱۵
Middlesbrough FC
۰
۰
Birmingham City FC
inprogress
۲۲:۱۵
Rotherham United FC
۱
۰
Millwall
inprogress
۲۲:۱۵
Hull City AFC
۰
۱
Wigan Athletic
inprogress
۲۲:۱۵
Preston North End FC
۱
۰
West Bromwich Albion FC
inprogress
۲۲:۳۰
Europe
UEFA Youth League, Group H
SL Benfica U19
۰
۱
Paris Saint-Germain U19
Finished
۱۷:۳۰
Mexico
U20 Championship
Pumas UNAM U20
۳
۱
Tigres U20
Finished
۱۸:۳۰
Puebla U20
۰
۰
Atlas U20
Finished
۱۸:۳۰
Leon U20
۰
۱
Club America de Mexico U20
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Copa Federacion
Marbella FC
۱
۲
U.D. Melilla
Finished
۱۸:۰۰
Villarrubia CF
۱
۱
CF Platges de Calvia
inprogress
۲۱:۰۰
Terrassa CF
۱
۱
Izarra
inprogress
۲۰:۳۰
Real Union Club de Irun
۲
۰
CF Illueca
inprogress
۲۱:۰۰
UD Alzira
۱
۰
Mar Menor
inprogress
۲۱:۳۰
Panaderia Pulido
۱
۰
RSD Alcala Henares
inprogress
۲۱:۳۰
CD Arenteiro
۱
۰
Zamora
inprogress
۲۲:۰۰
CD San Roque de Lepe
۱
۰
Moralo
inprogress
۲۲:۰۰
Europe
UEFA Youth League Play Offs
Slavia Prague U19
۲
۴
Genk U19
Finished
۱۵:۳۰
Slavia Sofia U19
۲
۲
Panathinaikos U19
Finished
۱۷:۳۰
NK Domzale U19
۲
۲
BSC Young Boys Bern U19
Finished
۱۹:۳۰
Chelsea FC U19
۱
۱
AC Milan U19
Finished
۱۷:۳۰
Sevilla FC U19
۱
۱
Borussia Dortmund U19
Finished
۱۷:۳۰
AS Trencin U19
۴
۰
FK Zalgiris Vilnius U19
Finished
۱۹:۳۰
Red Bull Salzburg U19
۲
۰
NK Dinamo Zagreb U19
Finished
۱۶:۰۰
Pyunik Yerevan U19
۰
۳
Nantes U19
Finished
۱۵:۳۰
Galatasaray U19
۴
۰
FK Csikszereda Miercurea Ciuc U19
Finished
۱۵:۳۰
Manchester City U19
۱
۱
FC Copenhagen U19
Finished
۱۷:۳۰
FK Apolonia U19
۳
۱
FC Astana U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Pobeda U19
۲
۲
Coleraine U19
Finished
۱۵:۳۰
Omonia Nicosia U19
۱
۲
Crvena Zvezda U19
Finished
۱۷:۳۰
Racing Union Luxembourg U19
۲
۳
AIK U19
Finished
۲۰:۳۰
FK Jelgava U19
۰
۱
MTK Budapest U19
Finished
۱۴:۳۰
Zaglebie Lubin U19
۰
۰
FC Rukh Vynnyky U19
Finished
۱۹:۳۰
Japan
Emperor Cup
Ventforet Kofu
۱
۰
Kashima Antlers
Finished
۱۲:۰۰
Kyoto Purple Sanga
۱
۲
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۰۰
Lithuania
LFF Cup
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۱
۰
FK Panevezys
Finished
۱۸:۰۰
Europe
UEFA U19 Championship Women Qualification
Slovakia U19 (W)
۱
۶
Denmark U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Spain U19 (W)
۶
۰
Scotland U19 (W)
Finished
۲۰:۳۰
Bosnia and Herzegovina U19 (W)
۳
۲
Moldova U19 (W)
Finished
۱۶:۰۰
Portugal U19 (W)
۱
۰
Belgium U19 (W)
Finished
۱۹:۳۰
England U19 (W)
۵
۰
Slovenia U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Albania U19 (W)
۳
۱
Latvia U19 (W)
Finished
۱۶:۰۰
Switzerland U19 (W)
۰
۲
Finland U19 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Norway U19 (W)
۱۰
۰
Malta U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
China
Super League
Shanghai SIPG
۰
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۰
Meizhou Hakka
۱
۲
Shandong Luneng
Finished
۱۵:۰۰
Wuhan Yangtze River
۰
۱
Chengdu Qianbao Better City
Finished
۱۵:۰۰
Changchun Yatai
۰
۰
Guangzhou FC
Finished
۱۱:۰۰
Europe
UEFA Youth League, Group F
Real Madrid U19
۶
۱
Shakhtar Donetsk U19
Finished
۱۵:۳۰
RB Leipzig U19
۱
۲
Celtic U19
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Serie B
Gremio RS
۲
۰
CS Alagoano
Finished
۰۱:۳۰
Vila Nova GO
۱
۰
Criciuma EC
Finished
۰۱:۳۰
Novorizontino SP
۱
۱
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
Brusque
۰
۱
Sport Club do Recife
Finished
۰۱:۳۰
Operario PR
۲
۳
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۱:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۲
۱
Chapecoense SC
Finished
۰۱:۳۰
Nautico Capibaribe
۴
۳
Tombense MG
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Brazil Cup U20
Nautico U20
۲
۱
Ceara U20
inprogress
۲۱:۳۰
Republic of Korea
FA Cup
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۲
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۰
۱
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Faroe Islands
Faroe Islands Cup
HB Torshavn
۰
۱
Víkingur Gota
inprogress
۲۱:۳۰
KI Klaksvík
۴
۰
07 Vestur Sorvagur
inprogress
۲۱:۰۰
Brazil
Serie A
EC Juventude
۲
۲
Corinthians Paulista
Finished
۰۴:۰۰
Netherlands
Tweede Divisie
Katwijk
۲
۰
OFC Oostzaan
inprogress
۲۱:۳۰
HHC Hardenberg
۰
۰
Amsterdam FC
inprogress
۲۱:۳۰
Jong Sparta Rotterdam
۰
۰
Scheveningen
inprogress
۲۱:۳۰
Rijnsburgse Boys
۰
۰
De Treffers
inprogress
۲۱:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Daejeon Citizen
۲
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۳:۳۰
Chungnam Asan
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۰۰
Mexico
Liga de Expansion
Pumas Tabasco
۰
۳
Dorados
Finished
۰۳:۳۵
Venados Merida FC
۳
۰
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۵:۳۵
Leones Negros Guadalajara
۰
۲
Celaya
Finished
۰۱:۳۰
Bolivia
LFPB
Nacional Potosi
۳
۱
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۱:۴۵
Jorge Wilstermann
۱
۱
Bolivar
Finished
۰۴:۰۰
Italy
Serie D, Girone A
Gozzano
۳
۱
Fossano Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Vado
۳
۲
Borgosesia
Finished
۱۶:۳۰
Sestri Levante
۳
۲
USD Castellanzese
Finished
۱۶:۳۰
AC Legnano
۲
۲
Chisola
Finished
۱۶:۳۰
Ligorna 1922
۰
۰
Casale
Finished
۱۶:۳۰
Sanremese
۰
۰
Asti
Finished
۱۷:۳۰
US Fezzanese
-
-
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
Finished
۱۶:۳۰
GS Castanese
۰
۴
Pinerolo
Finished
۱۶:۳۰
AC Bra
۳
۲
Derthona FBC
Finished
۱۶:۳۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
Manta FC
۰
۱
El Nacional Quito
Finished
۰۳:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
FC Lamezia Terme
۳
۲
ASD Sancataldese
Finished
۱۶:۳۰
Locri 1909
۱
۱
ASD San Luca
Finished
۲۰:۳۰
ASD Cittanovese
۱
۱
Santa Maria Cilento
Finished
۱۶:۳۰
ASD Castrovillari Calcio
۰
۴
AS Acireale
Finished
۱۶:۳۰
Mariglianese
۰
۰
Licata
Finished
۱۶:۳۰
Citta di Sant Agata
۰
۱
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Catania Calcio
۳
۰
Vibonese Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Peru
Primera Division
Cienciano Cusco
۰
۱
Sport Huancayo
Finished
۰۲:۰۰
Universidad Cesar Vallejo
۳
۲
Alianza Lima
Finished
۰۴:۳۰
Asociacion Deportiva Tarma
-
-
FBC Melgar Arequipa
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Al Kholood
۰
۲
Al Sahel
Finished
۱۸:۵۵
Al-Orubah
۰
۱
Al Faisaly Harmah
Finished
۱۹:۱۰
Jeddah Club
۱
۱
Al Ahli Jeddah
inprogress
۲۰:۴۵
Iceland
Urvalsdeild
IBV Vestmannaeyjar
۲
۱
FH Hafnarfjordur
Finished
۱۹:۰۰
Vikingur Reykjavik
-
-
Valur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Venezuela
Primera Division
Deportivo La Guaira
۱
۰
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۰:۳۰
CD Hermanos Colmenares
۰
۰
Caracas FC
Finished
۰۲:۴۵
Bosnia and Herzegovina
1. Division RS
FK Drina Zvornik
۲
۱
FK Podrinje
Finished
۱۶:۳۰
Famos Vojkovici
۱
۱
Omarska
Finished
۱۶:۳۰
Radnik Bijeljina
۳
۰
FK Modrica
Finished
۱۸:۳۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
۱
۰
FK Zvijezda 09
Finished
۱۶:۳۰
Sutjeska Foca
۳
۲
Kozara
Finished
۱۹:۰۰
Rudar Prijedor
۰
۳
Sloboda Mrkonjic Grad
Finished
۱۶:۳۰
FK Tekstilac Derventa
۰
۲
FK Krupa na Vrbasu
Finished
۱۶:۳۰
FK Ljubic Prnjavor
۰
۱
Sloboda Novi Grad
Finished
۱۶:۳۰
FK Laktasi
۲
۰
FK Slavija Sarajevo
Finished
۱۶:۳۰
Japan
J2 League
Omiya Ardija
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۳:۳۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group B
Slovan Velvary
۰
۲
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Rio Cup
Portuguesa RJ
۲
۰
FC Goncalense
inprogress
۲۱:۳۰
Qatar
League 2
Al-Khor
۲
۱
Lusail City
Finished
۲۰:۳۰
Hungary
NB II
Duna Aszfalt Tiszakecske
۰
۱
Szeged-Csanad Grosics
Finished
۱۹:۳۰
Diosgyor VTK
۲
۱
Dorogi FC
Finished
۱۹:۳۰
BFC Siofok
۰
۰
Pecsi MFC
Finished
۱۹:۳۰
Gyori ETO FC
۰
۲
Gyirmot
Finished
۱۸:۳۰
Haladas
۱
۰
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۹:۳۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۲
۰
MTK Budapest
Finished
۱۶:۳۰
Soroksar SC
۲
۰
FC Ajka
Finished
۱۶:۳۰
Kozarmisleny SE
۱
۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
Finished
۱۹:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۰
۱
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۶:۳۰
Csakvar TK
۲
۱
Szentlorinc SE
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Veikkausliiga
KuPS Kuopio
۰
۰
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
Premiership
Kilmarnock
۱
۰
St. Johnstone
inprogress
۲۲:۱۵
Turkey
2. Lig - White Group
Duzcespor
۱
۰
Isparta 32 Spor
Finished
۱۵:۳۰
Ankaraspor
۱
۱
Bursaspor
Finished
۱۵:۳۰
Bayburt Ozel Idarespor
۰
۳
Somaspor
Finished
۱۵:۰۰
24 Erzincanspor
۱
۱
Arnavutkoy
Finished
۱۹:۳۰
Eylul Belediye Sivas
۰
۲
Corum Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Kasimpasa Erokspor
۵
۱
Afjet Afyonspor
Finished
۱۶:۰۰
Inegolspor
۱
۲
Sanliurfaspor
Finished
۱۶:۰۰
Tarsus Idman Yurdu
۱
۱
Nazilli Belediyespor Aydin
Finished
۱۹:۰۰
Amedspor SK
۲
۰
Batman Petrolspor
Finished
۱۹:۳۰
Vietnam
Women National Championship
Phong Phu Ha Nam (W)
۲
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۴:۳۰
GT Thai Nguyen (W)
۱
۲
TP Ho Chi Minh FC (W)
Finished
۱۲:۰۰
Kazakhstan
Premier League
FK Akzhayik Uralsk
۱
۱
FC Turan
Finished
۱۳:۳۰
Ethiopia
Premier League
Bahir Dar Ketema
۰
۱
Wolkite City
Finished
۱۳:۳۰
Arba Minch City FC
۳
۴
Ethiopian Medhin
Finished
۱۶:۳۰
Myanmar
National League
Hantharwady United
۳
۱
Ispe FC
Finished
۱۲:۳۰
Uruguay
Copa Uruguay
Defensor Sporting
۳
۰
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۰:۰۰
Montevideo City Torque
۰
۱
CA Progreso Montevideo
inprogress
۲۲:۳۰
Scotland
League One
FC Edinburgh
۰
۰
Peterhead
inprogress
۲۲:۱۵
Bahrain
Premier League
Budaiya
۰
۰
East Riffa
Finished
۲۰:۱۵
Al Shabab Manana
۳
۲
Bahrain SC
Finished
۱۷:۱۵
Sitra
۱
۲
Al Khalidiya
Finished
۱۹:۰۰
Italy
Coppa Italia Serie C
Siena 1904
۰
۱
US Pontedera 1912
Finished
۱۹:۳۰
Gubbio
۲
۱
Recanatese
Finished
۱۶:۰۰
AC Renate
۳
۱
AC Pro Sesto
Finished
۱۶:۰۰
Pordenone
۰
۱
Imolese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Piacenza Calcio
۲
۰
Pro Vercelli
Finished
۱۹:۳۰
ACD Virtus Entella
۲
۱
Carrarese
Finished
۱۹:۳۰
Vicenza
۲
۱
Virtus Verona United
Finished
۱۵:۳۰
Mantova
۱
۰
AC Trento
Finished
۱۶:۰۰
Viterbese
۲
۰
San Donato Tavarnelle
Finished
۱۶:۰۰
AC Ancona
۰
۱
Rimini Calcio
Finished
۱۶:۰۰
US Pergolettese
۱
۳
Sangiuliano City Nova
Finished
۱۶:۰۰
Cesena FC
۳
۱
Unione Sportiva Fermana
Finished
۱۶:۳۰
Aquila 1902 Montevarchi
۱
۰
ASD Nuova Monterosi
Finished
۱۹:۳۰
Pescara
۶
۰
Vis Pesaro 1898
Finished
۱۹:۳۰
Calcio Lecco
۱
۳
Juventus U23
Finished
۱۹:۳۰
Pro Patria
۱
۰
Albinoleffe
Finished
۱۹:۳۰
Triestina Calcio
۰
۱
F.C. Arzignano Valchiampo
Finished
۱۹:۳۰
US Alessandria 1912
۲
۱
Novara
Finished
۱۶:۰۰
Fiorenzuola
۰
۰
Lucchese Libertas
Interrupted
۱۶:۳۰
Olbia Calcio
۰
۱
ASD Torres
inprogress
۲۲:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Roltek Dob
۲
۱
NK Krka
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Reserve League
Central Cordoba Reserves
۰
۱
CA Independiente Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Tristan Suarez Reserves
۱
۰
Temperley Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Moron Reserves
۰
۲
Almirante Brown Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Boca Juniors Reserves
۲
۱
Gimnasia La Plata Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Banfield Reserves
۱
۳
Velez Sarsfield Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Ferro Carril Oeste Reserves
۴
۱
Estudiantes BA Reserves
Finished
۱۶:۳۰
CA Fenix Pilar Reserves
۱
۳
JJ Urquiza Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Tigre Reserves
۱
۱
CA Sarmiento Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Camioneros Reserves
۱
۲
Nueva Chicago Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Sacachispas Reserves
۰
۲
CSD Flandria Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Colombia
Primera B
FC Leones
۱
۱
Boyaca Chico
Finished
۰۴:۱۰
Mexico
Liga Premier Serie A
CD Inter Queretaro
۰
۰
CD Tulancingo
Finished
۰۲:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Sarmiento
۲
۲
Tigre
Finished
۰۱:۳۰
Colon de Santa Fe
-
-
Patronato
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Velez Sarsfield
۱
۰
Banfield
Finished
۰۴:۰۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
Rielasingen-Arlen
۱
۱
FC 1908 Villingen
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Landespokal
1. FC Pforzheim 1896
۲
۰
ATSV Mutschelbach
Finished
۲۰:۳۰
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss
۳
۷
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۲۰:۳۰
Guatemala
Primera Division
Puerto San Jose
۱
۰
Catarina FC
Finished
۲۰:۳۰
Solola
۲
۰
Nueva Concepcion
Finished
۲۰:۳۰
Coatepeque FC
۰
۰
San Juan La Laguna FC
inprogress
۲۲:۰۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
HSK Zrinjski Mostar
۳
۰
NK Siroki Brijeg
Finished
۲۰:۱۵
Thailand
FA Cup
Kasem Bundit University FC
۲
۰
Nara United FC
Finished
۱۱:۳۰
Sisaket United
۲
۱
Samut Prakan F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Raj Pracha
۶
۰
Phrae United
Finished
۱۱:۳۰
Surin Sugar KCM
۲
۱
Uthumphon Chullamanee FC
Finished
۱۱:۳۰
Nonthaburi City
۰
۸
Songkhla FC
Finished
۱۱:۳۰
Bangkapi FC
۰
۳
Chiangmai United FC
Finished
۱۱:۳۰
Kasetsart
۸
۰
Nongkhae Police FC
Finished
۱۲:۳۰
Khonkaen FC
۲
۱
NBN Kanthararom United FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Si United
۱
۳
Kamphaeng Phet
Finished
۱۴:۳۰
Asia
AFC Cup
Sogdiyona Jizzax
۰
۱
Kuala Lumpur FA
Finished
۱۶:۳۰
Zambia
Super League
Red Arrows
۲
۱
Buildcon FC
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Cup
Makedonikos Neapolis
۰
۱
Anagennisi Karditsas 1904
Finished
۱۶:۳۰
PAE Egaleo
۱
۲
Panserraikos
Finished
۱۶:۳۰
Diagoras Rodos
۰
۱
Apollon Pontou FC
Finished
۱۶:۳۰
Asteras Stavros FC
۰
۳
Almopos Arideas
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Aglianese
۱
۰
Athletic Carpi
Finished
۱۶:۳۰
Bagnolese
۰
۲
AC Forli
Finished
۱۶:۳۰
Sammaurese
۳
۱
Mezzolara
Finished
۱۶:۳۰
Scandicci
۰
۰
Crema 1908
Finished
۱۶:۳۰
Lentigione Calcio
۱
۱
Correggese
Finished
۱۶:۳۰
Sant'Angelo
۰
۰
Salsomaggiore
Finished
۱۶:۳۰
Real Forte Querceta
۰
۰
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۶:۳۰
AC Prato
۰
۰
AC Pistoiese
inprogress
۲۲:۰۰
Ravenna Calcio
۳
۳
Giana Erminio
Finished
۱۶:۳۰
US Corticella
۱
۱
United Riccione
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
2. Liga
FK Humenne
۰
۰
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۶:۳۰
South Africa
Premier League
Amazulu FC
۰
۱
Richards Bay FC
Finished
۱۸:۳۰
Moroka Swallows
۱
۲
Kaizer Chiefs
inprogress
۲۱:۰۰
Scotland
Highland League
Clachnacuddin
۰
۰
Buckie Thistle
inprogress
۲۲:۳۰
Turriff United
۰
۱
Fraserburgh
inprogress
۲۲:۳۰
San Marino
Coppa Titano
SP Tre Penne
۰
۰
SS Pennarossa
inprogress
۲۲:۱۵
AC Juvenes/Dogana
۰
۰
SP Cailungo
inprogress
۲۲:۱۵
SC Faetano
۰
۰
SS Murata
inprogress
۲۲:۱۵
SS San Giovanni
۰
۰
Folgore / Falciano
inprogress
۲۲:۱۵
Brazil
Catarinense U20
Barra FC U20
۰
۲
Chapecoense AF U20
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
FSV Frankfurt
۲
۱
1. FSV Mainz 05 II
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
SV Tasmania Berlin
۰
۰
FSV Optik Rathenow
Finished
۲۰:۳۰
England
FA Cup
Bury AFC
۰
۰
Clitheroe
inprogress
۲۲:۱۵
Cyprus
Cyprus Cup
AE Zakakiou
۰
۳
Pafos FC
Finished
۱۸:۳۰
Othellos Athienou
۱
۳
Doxa Katokopias
Finished
۱۸:۳۰
Turkey
2. Lig - Red Group
Adiyamanspor
۰
۰
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Pazarspor
۱
۳
Kocaelispor
Finished
۱۵:۰۰
Vanspor FK
۱
۱
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۵:۰۰
Utas Usakspor
۰
۱
Serik Belediyespor
Finished
۱۶:۰۰
1928 Bucaspor
۳
۱
Sariyer GK
Finished
۱۹:۳۰
Hekimoglu Trabzon
۱
۱
Kastamonuspor
Finished
۱۵:۰۰
Zonguldak Komurspor
۰
۰
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Kirklarelispor
۰
۲
Iskenderun
Finished
۱۶:۰۰
Fethiyespor
۰
۲
Ankara Demirspor
Finished
۱۹:۳۰
Balikesirspor
۱
۰
Kirsehir Belediye Spor
Finished
۱۹:۳۰
Poland
II Liga
Lech Poznan II
۱
۲
Pogon Siedlce
Finished
۱۴:۳۰
Poland
Central Youth League
Rakow Czstochowa U19
۴
۲
Legia Warsaw U19
Finished
۱۳:۳۰
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
۲
۱
KKS Lech Poznan U19
Finished
۱۲:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
Nittaidai Nippon Scu (W)
۳
۰
Angeviolet Hiroshima (W)
Finished
۱۲:۳۰
North Macedonia
Macedonia Cup
FC Struga Trim & Lum
۲
۱
Rabotnicki Skopje
Finished
۱۵:۳۰
KF Shkupi Skopje
۶
۰
Voska Sport
Finished
۱۵:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۰
۱
FK Sileks
Finished
۱۵:۳۰
FK Shkendija 79
۵
۰
FK Skopje
Finished
۱۵:۳۰
North and Central America
CONCACAF League
Real Espana
۰
۳
LD Alajuelense
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Carioca Serie B2
Barra Mansa FC
۱
۳
Goytacaz Futebol Clube
inprogress
۲۱:۳۰
Buzios
۰
۱
Campos Atletico Associacao
inprogress
۲۱:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
FC Bulle
۱
۱
Etoile Carouge FC
inprogress
۲۱:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
۰
۰
VV Gemert
inprogress
۲۱:۳۰
SV Urk
۰
۱
DOVO Veenendaal
inprogress
۲۱:۳۰
SV Oss 20
۰
۰
Haaksbergse Sport Club 1921
inprogress
۲۱:۳۰
OJC Rosmalen
۲
۰
VV Dongen
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Sergipano A2
Socorrense SE
۲
۰
Barra dos Coqueiros SE
inprogress
۲۱:۳۰
Amadense EC
۰
۰
Rosario Central Sergipe
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Alagoano U20
Desportiva Alianca U20
۱
۱
CSA U20
inprogress
۲۱:۳۰
England
Isthmian League Premier
Corinthian Casuals
۰
۰
Cray Wanderers FC
inprogress
۲۲:۱۵
England
Southern League Division One South
Willand Rovers FC
۰
۰
Lymington Town
inprogress
۲۲:۰۰
Biggleswade FC
۱
۰
Cirencester Town
inprogress
۲۲:۱۵
Northern Ireland
Northern Ireland Premier League Women
Derry City (W)
۰
۲
Crusaders Newtownabbey Strikers WFC (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Glentoran Belfast United (W)
۱
۰
Mid Ulster (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Scotland
Lowland League
Heart of Midlothian FC II
۲
۱
Tranent Juniors
inprogress
۲۲:۱۵
Cumbernauld Colts FC
۰
۰
Gretna 2008
inprogress
۲۲:۱۵
Northern Ireland
Premiership Development League
Cliftonville U20
۰
۰
Linfield U20
inprogress
۲۲:۱۵
England
Alan Turvey Trophy
Grays Athletic
۰
۱
Tilbury FC
inprogress
۲۲:۱۵
Denmark
2nd Division Women
Damsoe (W)
۲
۳
Solrod (W)
Finished
۲۰:۰۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 3
Hongg
۱
۱
USV Eschen-Mauren
inprogress
۲۱:۳۰
India
Delhi League Women
Royal Rangers FC (W)
۱
۱
Growing Star (W)
Finished
۱۱:۳۰
Croatia
2. NL
Opatija
۱
۱
Jadran Porec
Finished
۱۷:۰۰
Slovakia
3. Liga West
FK Slovan Galanta
۰
۱
SKF Sered
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
Premier League
Busoga United FC
۲
۰
Blacks Power
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Paraense 2nd Division
Vila Rica PA
۲
۳
Tiradentes PA
Finished
۱۶:۰۰
World
Friendly International Matches U20 Women
Paraguay U20 (W)
۰
۵
Venezuela U20 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Belarus
Reserve League
FC Vitebsk Reserves
۲
۲
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Russia
Russian Cup
Dynamo Vladivostok
۱
۰
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۳:۰۰
Zenit Izhevsk
۰
۱
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۳:۳۰
FK Dolgoprudny
۱
۲
FC Rodina Kitaevskoe
Finished
۱۴:۳۰
Kuban Holding
۰
۱
FC Ufa
Finished
۱۵:۳۰
Volga Ulyanovsk
۲
۱
FK Rubin Kazan
Finished
۱۵:۳۰
FC Tyumen
۰
۳
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۷:۳۰
Peresvet Podolsk
۱
۰
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۸:۳۰
Torpedo Vladimir
۰
۱
Akron Tolyatti
Finished
۱۸:۳۰
Avangard Kursk
۰
۲
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۱۸:۳۰
FK Dinamo Bryansk
۱
۰
Arsenal Tula
Finished
۱۸:۳۰
FK Chernomorets Novorossiysk
۰
۱
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۹:۰۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۰
۱
PFC Kuban
Finished
۱۹:۰۰
Rotor Volgograd
۱
۲
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۹:۳۰
Zvezda Sankt-Peterburg
۲
۰
Veles Moscow
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Saint-Petersburg
۲
۳
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۹:۳۰
Bhutan
Premier League
RTC FC
۶
۲
BFF Academy U19
Finished
۱۲:۳۰
Cambodia
Cup
Boeung Ket FC
۳
۰
Electricite du Cambodge
Finished
۱۲:۰۰
Phnom Penh Crown
۱
۲
Visakha FC
Finished
۱۵:۰۰
Indonesia
Liga 3
Banten Jaya FC
۰
۳
Astam FC
Finished
۱۰:۰۰
India
Super Division Bangalore
SC Bengaluru
۵
۰
Bangalore Eagles
Finished
۱۰:۰۰
Mongolia
Cup
Selenge FC
۲
۵
Khad FC
Finished
۰۸:۳۰
BCH Lions
۴
۳
Khoromkhon Klub
Finished
۱۱:۲۹
Khangarid Klub
۰
۴
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۳۰
Chile
Primera Division
Colo Colo
۰
۰
Universidad Catolica
Finished
۰۱:۳۰
United States
NISA
Michigan Stars
-
-
ASC San Diego
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید