0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
European Championship Women
Giorgia Piccolin
۴
۲
Hana Matelova
Finished
۱۲:۳۰
Irina Ciobanu
۳
۴
Sabine Winter
Finished
۱۳:۲۰
Madarasz Dora
۳
۴
Elizabeta Samara
Finished
۱۳:۲۰
Tetyana Bilenko
۱
۴
Tatiana Kukulkova
Finished
۱۲:۳۰
Jia Nan Yuan
۴
۱
Natalia Bajor
Finished
۱۹:۰۵
Linda Bergstrom
۱
۴
Andreea Dragoman
Finished
۱۹:۰۵
Han Ying
۴
۰
Christina Kallberg
Finished
۱۲:۳۰
Karoline Mischek
۰
۴
Sabina Surjan
Finished
۱۲:۳۰
Jieni Shao
۴
۱
Ganna Gaponova
Finished
۱۳:۲۰
Xiaona Shan
۴
۰
Katarzyna Wegrzyn
Finished
۱۳:۲۰
Prithika Pavade
۳
۴
Xialian Ni
Finished
۱۸:۱۵
Partyka Natalia
۴
۳
Hana Arapovic
Finished
۱۸:۱۵
Tin-Tin Ho
۱
۴
Sofia Polcanova
Finished
۱۸:۱۵
Szocs Bernadette
۴
۰
Georgina Pota
Finished
۱۸:۱۵
Maria Xiao Yao
۲
۴
Margaryta Pesotska
Finished
۱۹:۰۵
Wan Yuan
۱
۴
Nina Mittelham
Finished
۱۹:۰۵
Czech Republic
Pro League
Matous Klimenta
۲
۳
Radek Rose
Finished
۰۰:۳۰
Frantisek Just
۳
۲
Robin Pacha
Finished
۰۵:۳۰
Matej Varcl
۳
۱
Stefan Samko
Finished
۱۶:۳۰
Matej Varcl
۳
۱
Pavel Marx
Finished
۱۸:۰۰
Lukas Jindrak
۳
۱
Jan Kanera
Finished
۱۸:۳۰
Radek Rose
۱
۳
Michal Jezek
Finished
۱۸:۳۰
Jakub Jenicek
۰
۳
Radek Rose
Finished
۲۰:۰۰
Martin Bittner
۳
۲
Matous Klimenta
Finished
۰۰:۰۰
Kamil Kleprlik
-
-
Frantisek Chaloupka
Finished
۰۰:۰۰
Radim Pavelka
۱
۳
Jiri Vojtech
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Vojtech
۲
۳
Ondrej Svacha
Finished
۰۰:۳۰
Michal Sokol
۰
۳
Tomas Nevrtal
Finished
۰۰:۳۰
Martin Guk
۳
۰
Martin Bittner
Finished
۰۱:۰۰
Jan Pribyl
۰
۳
Kamil Kleprlik
Finished
۰۱:۰۰
Daniel Lieskovsky
۲
۳
Radim Pavelka
Finished
۰۱:۰۰
Martin Bittner
-
-
Matous Klimenta
Finished
۰۱:۳۰
Jiri Vojtech
۲
۳
Ondrej Svacha
Finished
۰۱:۳۰
Radek Rose
۲
۳
Martin Guk
Finished
۰۲:۰۰
Tomas Nevrtal
-
-
Stanislav Hudec
Finished
۰۲:۰۰
Kamil Kleprlik
-
-
Jan Pribyl
Finished
۰۲:۰۰
Daniel Lieskovsky
۳
۱
Radim Pavelka
Finished
۰۲:۰۰
Robin Pacha
۳
۲
Marcel Pikous
Finished
۰۲:۳۰
Milan Smrcek
۳
۰
Lukas Babicka
Finished
۰۲:۳۰
Denis Hofman
۳
۰
Frantisek Just
Finished
۰۳:۰۰
Jakub Stolfa
۰
۳
Kamil Novak
Finished
۰۳:۰۰
Marcel Pikous
۲
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۳:۳۰
Lukas Babicka
۲
۳
Daniel Tuma
Finished
۰۳:۳۰
Milan Smrcek
۲
۳
Jakub Stolfa
Finished
۰۴:۰۰
Robin Pacha
۲
۳
Denis Hofman
Finished
۰۴:۰۰
Daniel Tuma
۲
۳
Kamil Novak
Finished
۰۴:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Frantisek Just
Finished
۰۴:۳۰
Marcel Pikous
۱
۳
Denis Hofman
Finished
۰۵:۰۰
Lukas Babicka
۳
۱
Jakub Stolfa
Finished
۰۵:۰۰
Kamil Novak
۳
۱
Milan Smrcek
Finished
۰۵:۳۰
Frantisek Just
-
-
Tomek Batog
inprogress
۰۵:۳۰
Jakub Stolfa
۳
۰
Daniel Tuma
Finished
۰۶:۰۰
Denis Hofman
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۶:۰۰
Kamil Novak
۳
۱
Lukas Babicka
Finished
۰۶:۳۰
Frantisek Just
۲
۳
Marcel Pikous
Finished
۰۶:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Robin Pacha
Finished
۰۷:۰۰
Daniel Tuma
۲
۳
Milan Smrcek
Finished
۰۷:۰۰
Denis Hofman
۳
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۸:۰۰
Kamil Novak
۱
۳
Milan Smrcek
Finished
۰۸:۰۰
Radek Sikora
۳
۱
Matej Mazurek
Finished
۱۰:۳۰
Radek Krcal
۱
۳
Dominik Lengal
Finished
۱۰:۳۰
Otto Jarkovsky
۳
۰
Cesta Havrda
Finished
۱۰:۳۰
Jiri Svec
۳
۰
Miroslav Klimenta
Finished
۱۰:۳۰
Matej Perny
-
-
Jan Varcl Jr.
Finished
۱۱:۰۰
Michal Macurak
-
-
Radim Uhlar
Finished
۱۱:۰۰
Oldrich Stehlik
۳
۱
Jiri Babinek
Finished
۱۱:۰۰
Marek Placek
۳
۱
Ludek Madle
Finished
۱۱:۰۰
Cesta Havrda
۱
۳
Matej Perny
Finished
۱۱:۳۰
Miroslav Klimenta
۱
۳
Marek Placek
Finished
۱۱:۳۰
Dominik Lengal
۳
۰
Oldrich Stehlik
Finished
۱۱:۳۰
Matej Mazurek
۲
۳
Michal Macurak
Finished
۱۱:۳۰
Jiri Babinek
۱
۳
Radek Krcal
Finished
۱۲:۰۰
Ludek Madle
۳
۲
Jiri Svec
Finished
۱۲:۰۰
Radim Uhlar
-
-
Radek Sikora
Finished
۱۲:۰۰
Jan Varcl Jr.
۳
۱
Otto Jarkovsky
Finished
۱۲:۰۰
Radek Sikora
۳
۰
Michal Macurak
Finished
۱۲:۳۰
Jiri Svec
۰
۳
Marek Placek
Finished
۱۲:۳۰
Radek Krcal
۱
۳
Oldrich Stehlik
Finished
۱۲:۳۰
Otto Jarkovsky
۰
۳
Matej Perny
Finished
۱۲:۳۰
Dominik Lengal
۰
۳
Jiri Babinek
Finished
۱۳:۰۰
Miroslav Klimenta
۱
۳
Ludek Madle
Finished
۱۳:۰۰
Cesta Havrda
۲
۳
Jan Varcl Jr.
Finished
۱۳:۰۰
Matej Mazurek
۳
۲
Radim Uhlar
Finished
۱۳:۰۰
Jiri Svec
۰
۳
Miroslav Klimenta
Finished
۱۳:۳۰
Jiri Babinek
۱
۳
Radek Krcal
Finished
۱۳:۳۰
Dominik Lengal
۳
۲
Oldrich Stehlik
Finished
۱۴:۰۰
Radek Sikora
۰
۳
Michal Macurak
Finished
۱۴:۰۰
Jan Varcl Jr.
-
-
Matej Perny
Finished
۱۴:۰۰
Marek Placek
۲
۳
Ludek Madle
Finished
۱۴:۰۰
Josef Kutifel
۳
۲
Frantisek Pusch
Finished
۱۴:۳۰
Matej Varcl
۳
۰
Oldrich Sommerschuh
Finished
۱۴:۳۰
Ondrej Pros
-
-
Miroslav Dvorak
Finished
۱۴:۳۰
Lukas Kantor
۲
۳
Tomas Fojtik
Finished
۱۴:۳۰
Zdenek Balusek
۲
۳
Vojtech Molin
Finished
۱۵:۰۰
Stefan Samko
۳
۰
Pavel Marx
Finished
۱۵:۰۰
Josef Ciz
۱
۳
Stepan Vyskocil
Finished
۱۵:۰۰
Miroslav Dvorak
-
-
Josef Ciz
Finished
۱۵:۳۰
Oldrich Sommerschuh
۳
۱
Stefan Samko
Finished
۱۵:۳۰
Frantisek Pusch
۱
۳
Viktor Skokan
Finished
۱۵:۳۰
Tomas Fojtik
۱
۳
Zdenek Balusek
Finished
۱۵:۳۰
Stepan Vyskocil
۳
۰
Ondrej Pros
Finished
۱۶:۰۰
Pavel Marx
۳
۱
Matej Varcl
Finished
۱۶:۰۰
Filip Kopecky
-
-
Josef Kutifel
inprogress
۱۶:۰۰
Vojtech Molin
۳
۱
Lukas Kantor
Finished
۱۶:۰۰
Lukas Kantor
۲
۳
Zdenek Balusek
Finished
۱۶:۳۰
Josef Kutifel
۳
۰
Viktor Skokan
Finished
۱۶:۳۰
Ondrej Pros
۳
۰
Josef Ciz
Finished
۱۶:۳۰
Miroslav Dvorak
-
-
Stepan Vyskocil
Finished
۱۷:۰۰
Frantisek Pusch
-
-
Filip Kopecky
inprogress
۱۷:۰۰
Tomas Fojtik
۱
۳
Vojtech Molin
Finished
۱۷:۰۰
Oldrich Sommerschuh
۰
۳
Pavel Marx
Finished
۱۷:۰۰
Vojtech Molin
۰
۳
Zdenek Balusek
Finished
۱۸:۰۰
Stepan Vyskocil
۳
۰
Ondrej Pros
Finished
۱۸:۰۰
Tomas Kindl
۳
۲
Petr Zaricky
Finished
۱۸:۳۰
Petr Kozak
۱
۳
Stanislav Hudec
Finished
۱۸:۳۰
Radim Urbaniec
۳
۲
Kamil Przeczek
Finished
۱۹:۰۰
Jan Kanera
۲
۳
Viktor Skokan
Finished
۱۹:۳۰
Petr Zaricky
۱
۳
Radim Urbaniec
Finished
۱۹:۳۰
Kamil Przeczek
۲
۳
Tomas Kindl
Finished
۲۰:۰۰
Jakub Joksch
۳
۰
Petr Kozak
Finished
۲۰:۰۰
Tomas Kindl
۲
۳
Radim Urbaniec
Finished
۲۰:۳۰
Lukas Jindrak
۳
۲
Viktor Skokan
Finished
۲۰:۳۰
Stanislav Hudec
۱
۳
Jakub Joksch
Finished
۲۱:۰۰
Petr Zaricky
۳
۰
Kamil Przeczek
Finished
۲۱:۰۰
Michal Jezek
۳
۰
Jakub Jenicek
Finished
۲۱:۰۰
Michal Jezek
۳
۰
Jakub Jenicek
Finished
۲۱:۳۰
Petr Zaricky
-
-
Kamil Przeczek
Finished
۲۱:۳۰
Radim Urbaniec
۲
۰
Tomas Kindl
inprogress
۲۲:۰۰
Radek Rose
۰
۱
Josef Kutifel
inprogress
۲۲:۰۰
Belarus
Liga Pro
Aleksandr Sidorkov
۳
۲
Sergei Sapega
Finished
۰۰:۰۰
Viktor Kozlov
۳
۲
Aleksandr Medvedev
Finished
۱۰:۳۰
Zhelobkovich Igor
۰
۳
Aleksandr Medvedev
Finished
۱۱:۳۰
Aleksandr Medvedev
۱
۳
Viktor Kozlov
Finished
۱۳:۰۰
Andrei Kopchinskii
۲
۳
Vladimir Promskii
Finished
۱۳:۳۰
Vladimir Promskii
۰
۳
Evgenii Mutianko
Finished
۱۴:۳۰
Dmitrii Romanenko
۳
۰
Alexey Kulesh
Finished
۱۸:۰۰
Alexey Kulesh
۰
۳
Nikita Busov
Finished
۱۹:۰۰
Nikita Busov
۳
۲
Dmitrii Romanenko
Finished
۱۹:۳۰
Ukraine
Ukraine Win Cup
Oleksandr Liushnia
۳
۰
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۰:۰۰
Sergey Korobeinik
۳
۱
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۰:۳۰
Oleksandr Naida
۳
۲
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۰۰:۳۰
Ruslan Lazebny
۳
۱
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۰۱:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۲
۳
Rodion Pirveli
Finished
۰۲:۰۰
Yan Krol
۰
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۲
Oleksandr Liushnia
Finished
۰۳:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۱
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۳:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۰
Sergey Korobeinik
Finished
۰۳:۳۰
Yan Krol
۳
۲
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۴:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Sergey Kireev
Finished
۰۴:۳۰
Yan Krol
۲
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۵:۰۰
Aleksandr Horoshko
۱
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۵:۳۰
Sergey Kireev
۱
۳
Yan Krol
Finished
۰۶:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۲
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۶:۳۰
Aleksandr Horoshko
۳
۰
Yan Krol
Finished
۰۷:۰۰
Sergey Kireev
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۷:۳۰
Sergey Kireev
۲
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۸:۳۰
Maxim Nikolenko
۱
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۰۹:۰۰
Artem Maksimenko
۲
۳
Anton Yolkin
Finished
۰۹:۳۰
Artem Maksimenko
۳
۰
Eduard Rubtsov
Finished
۱۰:۳۰
Anton Yolkin
۱
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۱۱:۳۰
Eduard Rubtsov
۰
۳
Maxim Nikolenko
Finished
۱۲:۰۰
Anton Yolkin
۱
۳
Artem Maksimenko
Finished
۱۲:۳۰
Anton Yolkin
۰
۳
Maxim Nikolenko
Finished
۱۳:۰۰
Eduard Rubtsov
۰
۳
Artem Maksimenko
Finished
۱۳:۳۰
Artem Maksimenko
۳
۰
Maxim Nikolenko
Finished
۱۴:۰۰
Eduard Rubtsov
۱
۳
Anton Yolkin
Finished
۱۴:۳۰
Artyom Doroshenko
۳
۲
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۱۵:۰۰
Vitaliy Krokhmal
۳
۱
Oleksandr Liushnia
Finished
۱۵:۳۰
Artyom Doroshenko
۳
۰
Vitaliy Khamurda
Finished
۱۶:۰۰
Jan Zaharov
۱
۳
Oleksandr Liushnia
Finished
۱۶:۰۰
Vitaliy Krokhmal
۳
۱
Spartak Abalmaz
Finished
۱۶:۳۰
Jan Zaharov
۲
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۷:۰۰
Oleksandr Liushnia
۰
۳
Spartak Abalmaz
Finished
۱۷:۳۰
Vitaliy Khamurda
۲
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۱۷:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۲
Artyom Doroshenko
Finished
۱۸:۰۰
Oleksandr Liushnia
۳
۲
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۸:۳۰
Vitaliy Khamurda
۲
۳
Artyom Doroshenko
Finished
۱۹:۰۰
Oleksandr Liushnia
۳
۱
Jan Zaharov
Finished
۱۹:۰۰
Spartak Abalmaz
۱
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۹:۳۰
Vitaliy Krokhmal
۲
۳
Jan Zaharov
Finished
۲۰:۰۰
Spartak Abalmaz
۱
۳
Oleksandr Liushnia
Finished
۲۰:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۱
Vitaliy Khamurda
Finished
۲۰:۳۰
Dmitry Yurkov
۳
۰
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۲۱:۰۰
Dmitry Yurkov
۰
۱
Oleg Andreev
inprogress
۲۲:۰۰
Europe
TT Elite Series
Petr David
۲
۳
Adam Dosz
Finished
۰۰:۰۰
Piotr Chodorski
۱
۳
Artur Grela
Finished
۰۰:۳۰
Szymon Radlo
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۰:۴۵
Adrian Wiecek
۳
۱
Lukasz Nadolski
Finished
۰۱:۰۰
Mateusz Repke
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۰۱:۱۵
Damian Wojdyla
۳
۱
Makajew Maciej
Finished
۰۲:۰۰
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۲:۳۵
Szymon Radlo
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۰۲:۴۵
Piotr Chodorski
۳
۰
Marcin Jadczyk
Finished
۰۳:۰۰
Mateusz Misiak
۳
۱
Mateusz Repke
Finished
۰۳:۱۵
Damian Wojdyla
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۳:۳۰
Karol Wisniewski
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۴:۱۵
Piotr Chodorski
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۳۰
Mateusz Misiak
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۴:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۰۵:۰۰
Mateusz Repke
۰
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۵:۱۵
Damian Wojdyla
۰
۳
Piotr Chodorski
Finished
۰۵:۳۰
Marcin Jadczyk
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۶:۰۰
Mateusz Golebiowski
۰
۳
Piotr Chodorski
Finished
۰۶:۳۰
Damian Wojdyla
۳
۰
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Wojciech Gluszek
۳
۱
Makajew Maciej
Finished
۰۷:۳۰
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Marcin Jadczyk
Finished
۰۸:۰۰
Piotr Chodorski
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۰۸:۳۰
Damian Wojdyla
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۹:۰۰
Jakub Folwarski
۰
۳
Artur Grela
Finished
۱۰:۰۰
Adam Dosz
۳
۲
Petr David
Finished
۱۰:۳۰
Lukasz Nadolski
۳
۰
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۰:۴۵
Jakub Kosowski
۳
۲
Adrian Wiecek
Finished
۱۱:۰۰
Jakub Folwarski
۲
۳
Adam Dosz
Finished
۱۱:۳۰
Maciej Podsiadlo
۱
۳
Damian Korczak
Finished
۱۱:۴۵
Adrian Wiecek
۰
۳
Artur Grela
Finished
۱۲:۰۰
Lukasz Nadolski
۳
۰
Damian Swierczek
Finished
۱۲:۱۵
Jakub Kosowski
۳
۲
Petr David
Finished
۱۲:۳۰
Artur Daniel
۱
۳
Damian Korczak
Finished
۱۲:۴۵
Adam Dosz
۳
۱
Artur Grela
Finished
۱۳:۰۰
Krzysztof Kapik
۱
۳
Lukasz Nadolski
Finished
۱۳:۱۵
Jakub Folwarski
۱
۳
Jakub Kosowski
Finished
۱۳:۳۰
Maciej Podsiadlo
۳
۲
Damian Swierczek
Finished
۱۳:۴۵
Adrian Wiecek
۱
۳
Petr David
Finished
۱۴:۰۰
Adam Dosz
۳
۲
Jakub Kosowski
Finished
۱۴:۳۰
Krzysztof Kapik
۳
۲
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۴:۴۵
Jakub Folwarski
۳
۱
Adrian Wiecek
Finished
۱۵:۰۰
Damian Swierczek
۱
۳
Damian Korczak
Finished
۱۵:۱۵
Petr David
۱
۳
Artur Grela
Finished
۱۵:۳۰
Artur Daniel
۳
۲
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۵:۴۵
Adam Dosz
۳
۰
Adrian Wiecek
Finished
۱۶:۰۰
Jakub Kosowski
۰
۳
Artur Grela
Finished
۱۶:۳۰
Krzysztof Kapik
۳
۱
Damian Swierczek
Finished
۱۶:۴۵
Jakub Folwarski
۳
۲
Petr David
Finished
۱۷:۰۰
Petr David
۰
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۸:۰۰
Jakub Kosowski
۳
۱
Lukasz Nadolski
Finished
۱۸:۳۰
Petr David
۳
۲
Jakub Kosowski
Finished
۱۹:۳۰
Artur Grela
۳
۰
Adrian Wiecek
Finished
۲۰:۰۰
Jakub Kosowski
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۲۱:۰۰
Artur Grela
۱
۰
Lukasz Nadolski
inprogress
۲۲:۰۰
Russia
Liga Pro
Sergey Puzyrev
۲
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۰:۰۰
Taranov Grigorii
۱
۳
Alexander Alexeev
Finished
۰۰:۳۰
Yuriy Lbov
۲
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۱:۱۵
Nikolay Zhurba
۳
۱
Yurii Merkushin
Finished
۰۱:۱۵
Mikhail Reznikov
۰
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۱:۳۰
Alexander Serebrennikov
۲
۳
Oleg Shagarov
Finished
۰۱:۴۵
Ivan Pandur
۳
۰
Oleg Pronin
Finished
۰۲:۱۵
Yurii Merkushin
۳
۱
Lopatin Sergey
Finished
۰۲:۱۵
Alexey Vlasov
۳
۲
Mikhail Reznikov
Finished
۰۲:۳۰
Nikolay Zhurba
۱
۳
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۲:۴۵
Anatoly Ilin
۱
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۳:۰۰
Lopatin Sergey
۳
۰
Oleg Shagarov
Finished
۰۳:۱۵
Oleg Pronin
۳
۱
Sergey Gushchin
Finished
۰۳:۱۵
Yurii Merkushin
۲
۳
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Kutuzov
۲
۳
Alexey Vlasov
Finished
۰۴:۰۰
Oleg Shagarov
۰
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۴:۱۵
Sergey Gushchin
۲
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۴:۱۵
Mikhail Reznikov
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۴:۳۰
Aleksandr Fedorov
۳
۱
Oleg Pronin
Finished
۰۴:۴۵
Alexander Serebrennikov
۱
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۴:۴۵
Oleg Shagarov
۲
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۵:۱۵
Sergey Gushchin
۲
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۵:۱۵
Anatoly Ilin
۳
۲
Alexey Vlasov
Finished
۰۵:۳۰
Oleg Pronin
۲
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۵:۴۵
Lopatin Sergey
۱
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۵:۴۵
Vladimir Safonov
۳
۲
Serguei Khomutov
Finished
۰۹:۱۵
Oleg Kharlakin
۳
۰
Andrey Zabrodin
Finished
۰۹:۱۵
Igor Krikunov
۱
۳
Andrey Rozhkov
Finished
۰۹:۲۰
Oleg Belugin
۲
۳
Nikolay Pashkov
Finished
۰۹:۳۰
Yaroslav Troyanov
۰
۳
Alexander Klavdenkov
Finished
۰۹:۴۵
Valery Kutin
۱
۳
Armen Pomazkov
Finished
۰۹:۴۵
Vladimir Zhigalov
۳
۰
Oleg Belugin
Finished
۱۰:۰۰
Igor Blinov
۳
۱
Savinsky Aleksandr
Finished
۱۰:۰۰
Serguei Khomutov
۱
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۱۰:۱۵
Andrey Zabrodin
۱
۳
Valery Kutin
Finished
۱۰:۱۵
Andrey Rozhkov
۳
۱
Igor Blinov
Finished
۱۰:۳۰
Armen Pomazkov
۳
۱
Oleg Kharlakin
Finished
۱۰:۴۵
Alexander Klavdenkov
۳
۱
Vladimir Safonov
Finished
۱۰:۴۵
Savinsky Aleksandr
۰
۳
Igor Krikunov
Finished
۱۱:۰۰
Oleg Kharlakin
۳
۱
Valery Kutin
Finished
۱۱:۱۵
Vladimir Safonov
۱
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۱۱:۱۵
Igor Krikunov
۱
۳
Igor Blinov
Finished
۱۱:۳۰
Vladimir Zhigalov
۰
۳
Nikolay Pashkov
Finished
۱۱:۳۰
Serguei Khomutov
۳
۲
Alexander Klavdenkov
Finished
۱۱:۴۵
Andrey Zabrodin
۰
۳
Armen Pomazkov
Finished
۱۱:۴۵
Andrey Rozhkov
۰
۳
Savinsky Aleksandr
Finished
۱۲:۰۰
Daniil Mikheev
۳
۱
Ilya Novikov
Finished
۱۳:۰۰
Igor Minchenkov
۰
۳
Konstantin Bystrushkin
Finished
۱۳:۱۵
Sergey Morozov
۱
۳
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۱۳:۱۵
Aleksandr Kozlov
۳
۰
Sergei Safronov
Finished
۱۳:۳۰
Pavel Semeshin
۱
۳
Sergey Panevin
Finished
۱۳:۴۵
Ilya Novikov
۳
۱
Aleksandr Kozlov
Finished
۱۴:۰۰
Andrey Yurevich Lisov
۳
۲
Pavel Semeshin
Finished
۱۴:۱۵
Konstantin Bystrushkin
۳
۱
Gennadiy Kalinnikov
Finished
۱۴:۱۵
Sergei Safronov
۳
۱
Daniil Mikheev
Finished
۱۴:۳۰
Sergey Panevin
۲
۳
Sergey Morozov
Finished
۱۴:۴۵
Aleksandr Gusev
۳
۰
Gennady Karpovkin
Finished
۱۴:۵۰
Daniil Mikheev
۳
۲
Aleksandr Kozlov
Finished
۱۵:۰۰
Sergey Morozov
۳
۰
Pavel Semeshin
Finished
۱۵:۱۵
Ilya Novikov
۳
۱
Sergei Safronov
Finished
۱۵:۳۰
Andrey Yurevich Lisov
۰
۳
Sergey Panevin
Finished
۱۵:۴۵
Rinat Khairov
۰
۳
Aleksandr Gusev
Finished
۱۵:۵۰
Andrey Yurevich Lisov
۲
۳
Pavel Semeshin
Finished
۱۶:۱۵
Aleksandr Kozlov
۳
۲
Sergei Safronov
Finished
۱۶:۱۵
Ilya Novikov
۲
۳
Daniil Mikheev
Finished
۱۶:۳۵
Sergey Panevin
۳
۱
Sergey Morozov
Finished
۱۶:۴۵
Maksim Lobanov
۳
۱
Alexander Skrebnev
Finished
۱۷:۰۰
Igor Abelmasov
-
-
Polyakov Petr
inprogress
۱۷:۱۵
Maksim Sorokin
۲
۳
Sergey Lanovenko
Finished
۱۷:۳۰
Maksim Mameka
۳
۰
Andrey Shmakov
Finished
۱۷:۴۵
Alexander Poprotsky Vladimirovich
۳
۱
Mikhail Smirnov
Finished
۱۷:۴۵
Aleksandr Gusev
۳
۲
Alexander Kolmin
Finished
۱۸:۰۰
Pavel Semenov
-
-
Mikhail Mukhamedzhanov
inprogress
۱۸:۰۰
Polyakov Petr
۳
۱
Maksim Mameka
Finished
۱۸:۱۵
Valeriy Zanev
۱
۳
Alexander Poprotsky Vladimirovich
Finished
۱۸:۱۵
Andrey Shmakov
۳
۱
Aleksey Kazakov
Finished
۱۸:۴۵
Alexander Kolmin
۲
۳
Maksim Sorokin
Finished
۱۸:۵۰
Maksim Lobanov
۳
۱
Mikhail Mukhamedzhanov
Finished
۱۹:۰۰
Aleksey Kazakov
۳
۲
Maksim Mameka
Finished
۱۹:۱۵
Polyakov Petr
۳
۱
Andrey Shmakov
Finished
۱۹:۴۵
Valeriy Zanev
۳
۰
Mikhail Smirnov
inprogress
۱۹:۴۵
Sergey Lanovenko
۱
۳
Alexander Kolmin
Finished
۲۰:۰۰
Mikhail Sverdlov
۳
۱
Vyacheslav Chernov
Finished
۲۱:۰۰
Nikita Sadovskiy
۰
۳
Vasily Shirshov
Finished
۲۱:۱۵
Vladislav Chakhur
۱
۳
Evgeny Glazun
Finished
۲۱:۱۵
Vyacheslav Tsvetkov
۱
۱
Alexander Klavdenkov
inprogress
۲۱:۳۰
Igor Zemit
۱
۳
Vladimir Slesarev
Finished
۲۱:۳۰
Denys Lebedev
۳
۱
Egor Karabanov
Finished
۲۱:۴۵
Vyacheslav Chernov
۰
۱
Igor Zemit
inprogress
۲۲:۰۰
Vasily Shirshov
-
-
Denys Lebedev
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Evgeny Glazun
-
-
Igor Kovalev
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Armenia
Armenia ITT CUP
Davit Mirzoyan
۰
۳
Murad Asatryan
Finished
۰۰:۱۰
Murad Asatryan
۳
۱
Andranik Sahakyan
Finished
۰۱:۱۰
Hovhannes Julhakyan
۳
۲
Avet Vasilyan
Finished
۰۹:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۰۹:۵۰
David Ghotanyan
۰
۳
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۰:۳۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۱۰:۳۰
Avet Vasilyan
۳
۰
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۱۰:۵۰
Hovhannes Julhakyan
۲
۳
David Ghotanyan
Finished
۱۱:۱۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۱
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۱:۳۰
Avet Vasilyan
۲
۳
David Ghotanyan
Finished
۱۱:۵۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۲:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۴:۱۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Avet Vasilyan
Finished
۱۴:۳۰
Avet Vasilyan
۳
۲
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۴:۵۰
Gevorg Abrahamyan
۰
۳
David Ghotanyan
Finished
۱۵:۵۰
David Ghotanyan
۳
۰
Avet Vasilyan
Finished
۱۶:۵۰
Murad Asatryan
۳
۱
Andranik Sahakyan
Finished
۱۷:۵۰
Davit Mirzoyan
۰
۳
Murad Asatryan
Finished
۱۸:۵۰
Andranik Sahakyan
۱
۳
Murad Asatryan
Finished
۱۹:۵۰
Murad Asatryan
۳
۰
Davit Mirzoyan
Finished
۲۰:۵۰
World
TT-CUP
Marat Filip
۲
۳
Milos Frydl
Finished
۰۰:۲۰
Marat Filip
۱
۳
Ondrej Konvalinka
Finished
۰۱:۲۰
Milos Frydl
۲
۳
Marat Filip
Finished
۰۱:۵۰
Maksim Vuhka
۱
۳
Aleksei Nikonorov
Finished
۱۰:۱۵
Artjom Hiisku
۱
۳
Maksim Vuhka
Finished
۱۰:۴۵
Ondrej Fiklik
۰
۳
Jakub Senk
Finished
۱۰:۵۰
Oskar Pukk
۲
۳
Aleksei Nikonorov
Finished
۱۱:۱۵
Kadavy Ondrej
۰
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۱۱:۲۰
Oskar Pukk
۰
۳
Maksim Vuhka
Finished
۱۱:۴۵
Petr Kotrbaty
۳
۲
Jakub Senk
Finished
۱۱:۵۰
Artjom Hiisku
۳
۱
Aleksei Nikonorov
Finished
۱۲:۱۵
Petr Kotrbaty
۲
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۱۲:۲۰
Oskar Pukk
۰
۳
Artjom Hiisku
Finished
۱۲:۴۵
Kadavy Ondrej
۱
۳
Jakub Senk
Finished
۱۲:۵۰
Petr Kotrbaty
۳
۲
Kadavy Ondrej
Finished
۱۳:۲۰
Damian Selerski
۰
۳
Jakub Lamperski
Finished
۱۳:۳۰
Aleksei Nikonorov
۲
۳
Artjom Hiisku
Finished
۱۳:۴۵
Jakub Senk
۲
۳
Petr Kotrbaty
Finished
۱۴:۲۰
Sander Taaber
۳
۱
Edvinas Tamashauskas
Finished
۱۴:۴۵
Tomas Beran
۰
۳
Cerveny Tomas
Finished
۱۴:۵۰
Nikita Aksjonov
۳
۲
Sander Taaber
Finished
۱۵:۱۵
Frantisek Camr
۳
۰
Tomas Beran
Finished
۱۵:۲۰
Heiki Magi
۳
۰
Edvinas Tamashauskas
Finished
۱۵:۴۵
Patryk Bozek
۳
۱
Stepien Marcin
Finished
۱۶:۰۰
Heiki Magi
۲
۳
Sander Taaber
Finished
۱۶:۱۵
Vladimir Hnilica
۳
۱
Tomas Beran
Finished
۱۶:۲۰
Nikita Aksjonov
۱
۳
Edvinas Tamashauskas
Finished
۱۶:۴۵
Frantisek Camr
۳
۱
Cerveny Tomas
Finished
۱۶:۵۰
Heiki Magi
۱
۳
Nikita Aksjonov
Finished
۱۷:۱۵
Vladimir Hnilica
۳
۲
Frantisek Camr
Finished
۱۷:۲۰
Heiki Magi
-
-
Edvinas Tamashauskas
Finished
۱۷:۴۵
Cerveny Tomas
۰
۳
Tomas Beran
Finished
۱۷:۵۰
Stepien Marcin
۱
۳
Jakub Lamperski
Finished
۱۸:۰۰
Nikita Aksjonov
۱
۳
Sander Taaber
Finished
۱۸:۱۵
Vladimir Hnilica
۳
۲
Frantisek Camr
Finished
۱۸:۲۰
Lukas Mayer
۱
۳
Zdenek Dusek
Finished
۱۸:۵۰
Christian Kratochvil
۰
۳
Lukas Mayer
Finished
۱۹:۲۰
Svoboda Vladimir
۰
۳
Zdenek Dusek
Finished
۱۹:۵۰
Mart Vaarpu
۳
۲
Arvi Tammoja
Finished
۲۰:۱۵
Arvi Tammoja
۳
۱
Vladimir Sastin
Finished
۲۰:۱۵
Svoboda Vladimir
۳
۲
Lukas Mayer
Finished
۲۰:۲۰
Mart Vaarpu
۳
۲
Arvi Tammoja
Finished
۲۰:۴۵
Christian Kratochvil
۳
۰
Zdenek Dusek
Finished
۲۰:۵۰
Vassili Jakovlev
۱
۳
Vladimir Sastin
Finished
۲۱:۱۵
Svoboda Vladimir
۱
۳
Christian Kratochvil
Finished
۲۱:۲۰
Vassili Jakovlev
۳
۱
Arvi Tammoja
Finished
۲۱:۴۵
Mart Vaarpu
۲
۲
Vladimir Sastin
inprogress
۲۲:۱۵
Hungary
TT Trophy Hungary
Zsolt Daru
۳
۱
Levente Both
Finished
۱۰:۴۵
Istvan Molnar
۱
۳
David Molnar
Finished
۱۱:۰۰
Gergely Sabjan
۲
۳
Erik Huzsvar
Finished
۱۲:۳۰
Erik Huzsvar
۳
۱
Istvan Molnar
Finished
۱۴:۳۰
Levente Both
۳
۰
Barnabas Farago
Finished
۱۴:۴۵
Istvan Molnar
۳
۱
Gergely Sabjan
Finished
۱۵:۳۰
Erik Huzsvar
۲
۳
David Molnar
Finished
۱۶:۰۰
Zsolt Daru
۰
۳
Barnabas Farago
Finished
۱۶:۴۵
Gergely Sabjan
۰
۳
David Molnar
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
TT Star Series
Yannick Vostes
۳
۱
Michal Benes
Finished
۱۱:۴۰
Daniel Kosiba
۲
۳
Michal Benes
Finished
۱۶:۱۵
Poland
TT Cup
Stepien Marcin
۰
۳
Gola Pawel
Finished
۱۴:۰۰
Jakub Lamperski
۳
۱
Gola Pawel
Finished
۱۵:۳۰
Europe
European Championship Doubles
Lebrun A./Lebrun F.
۱
۳
Gardos R./Habesohn D.
Finished
۱۵:۰۰
Karlsson K./Falck M.
۳
۱
Persson J./Kallberg A.
Finished
۱۷:۱۵
Europe
European Championships Women Doubles
Ni X./De Nutte S.
۱
۳
Samara E./Dragoman A.
Finished
۱۵:۴۵
Polcanova S./Szocs B.
۳
۰
Xiao M./Diaconu A.
Finished
۱۶:۳۰
Samara E./Dragoman A.
۰
۳
Polcanova S./Szocs B.
Finished
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید