0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Sweden
Allsvenskan
HK Varberg
۳۲
۲۳
VasterasIrsta
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
Damehandboldligaen
Nykobing F. Handboldklub (W)
۱۷
۱۸
AGF Aarhus (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Team Esbjerg (W)
۳۵
۱۶
Ringkobing (W)
Finished
۲۰:۰۰
Horsens Handbold Klub (W)
-
-
Herning-Ikast (W)
Finished
۲۰:۰۰
Romania
Liga Nationala
CSM Bacau
۲۹
۲۷
HC Vaslui
Finished
۱۸:۳۰
HC Dobrogea Sud Constanta
۳۷
۲۵
CSU Suceava
Finished
۱۸:۳۰
Potaisa Turda
۲۰
۲۷
CSM Bucuresti
Finished
۱۸:۰۰
HC Buzau
۳۲
۳۴
HC Minaur Baia Mare
Finished
۱۸:۳۰
HC Odorhei
۲۶
۳۱
CSM Focsani 2007
Finished
۱۸:۳۰
Norway
1. Division
Melhus IL
۲۴
۲۳
Ros
Finished
۱۹:۳۰
HK Herulf
۲۳
۲۵
Nordstrand
Finished
۲۰:۰۰
Norway
Eliteserien
Haslum HK
۲۴
۳۱
Fjellhammer IL
Finished
۲۰:۰۰
Slovenia
Cup Women
ZRK Izola (W)
۳۱
۲۱
Z.U.R.D Koper (W)
Finished
۲۰:۳۰
Switzerland
NLA
Pfadi Winterthur
۳۱
۲۵
HSC Suhr Aarau
Finished
۲۰:۳۰
Poland
Superliga
MKS Zaglebie Lubin
۲۳
۲۲
Piotrkow Trybunalski
Finished
۲۰:۳۰
Spain
Division de Honor Women
Malaga Costa Del Sol (W)
۲۴
۲۲
KH7 BM Granollers (W)
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Handbollsligan
Ystads IF
۲۶
۲۱
IF Hallby HK
Finished
۲۰:۳۰
Europe
EHF Champions League, Group A
Dinamo Bucuresti
۳۲
۲۷
FC Porto
Finished
۲۰:۱۵
GOG Svendborg TGI Gudme
۱۴
۱۶
MKB Veszprem KC
inprogress
۲۲:۱۵
Hungary
Hungary Cup
Penzugyor
۲۸
۳۴
Szazhalombattai KE
Finished
۲۰:۳۰
DVTK-Eger
۴۱
۳۴
Kecskemeti TE
Finished
۲۱:۰۰
Germany
Bundesliga Women
HSG Bad Wildungen/Fr./Bergheim (W)
۲۳
۳۲
SG BBM Bietigheim (W)
Finished
۲۱:۰۰
Bvb Dortmund (W)
۳۲
۲۷
VFL Oldenburg (W)
Finished
۲۱:۰۰
Thüringer HC (W)
۳۲
۲۴
BSV Sachsen Zwickau (W)
inprogress
۲۱:۰۰
Portugal
1a Divisao
Santo Tirso
۲۵
۲۹
Povoa Andebol/Bodegao
Finished
۲۰:۳۰
Hungary
NB1 Women
Gyori Audi ETO KC (W)
۲۵
۲۲
DVSC-Forum Debrecen (W)
Finished
۲۰:۳۰
Croatia
1. HRL Women
Osijek (W)
۱۸
۲۲
ZRK Lokomotiva Zagreb (W)
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Viljandi HC
۲۷
۳۴
Polva Serviti
Finished
۱۹:۳۰
Europe
EHF Champions League, Group B
Celje Pivovarna Lasko
۲۴
۳۵
HBC Nantes
Finished
۲۰:۱۵
Czech Republic
Extraliga
Talent MAT Plzen
۳۷
۳۴
Tatran Presov
Finished
۱۸:۳۰
Brno
۲۸
۲۷
SHC Malomerice
Finished
۱۸:۳۰
HK Mesto Lovosice
۳۰
۲۲
HC Banik OKD Karvina
Finished
۱۹:۳۰
KH Koprivnice
۲۷
۲۱
CS Cargo HBC Jicin
Finished
۱۹:۳۰
HC Dukla Praha
۳۵
۲۴
Strakonice
Finished
۱۹:۳۰
SKP ARCIMPEX Frydek-Mistek
۲۶
۲۴
HC Gumarny Zubri
Finished
۱۹:۳۰
Hazena Nove Veseli
۳۲
۲۴
TJ Cement Hranice
Finished
۲۱:۰۰
Serbia
Superliga Women
ZRK Bukovicka Banja (W)
۳۰
۲۵
Vojvodina (W)
Finished
۱۹:۳۰
Pancevo (W)
۳۰
۲۹
Bor RK (W)
Finished
۲۰:۳۰
ZRK Medicinar Sabac (W)
۲۰
۲۵
ZORK Jagodina (W)
Finished
۲۱:۰۰
Mladost NP (W)
۳۹
۲۴
Kikinda (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Norway
Eliteserien Women
Sola HK (W)
۲۵
۱۸
Volda (W)
Finished
۱۹:۳۰
Larvik HK (W)
۳۰
۲۶
Molde HK (W)
Finished
۱۹:۳۰
Fana (W)
۲۷
۲۸
Tertnes Bergen (W)
Finished
۲۰:۰۰
Vipers Kristiansand (W)
۳۵
۳۰
Storhamar (W)
Finished
۲۰:۱۵
Montenegro
Prva Liga
RK Buducnost Podgorica
۴۶
۲۲
ZRK Mornar 7
Finished
۱۹:۰۰
Norway
1. Division Women
Junkeren IK (W)
۲۰
۳۵
Flint (W)
Finished
۱۹:۰۰
Nordstrand Handball Elite AS (W)
۲۴
۲۴
Follo HK (W)
Finished
۱۹:۳۰
Europe
MOL Liga Women
DAC Dunajska Streda (W)
۳۸
۱۸
HC Zlin (W)
Finished
۱۸:۳۰
Poland
Superliga Women
KPR Kobierzyce (W)
۲۰
۲۴
MKS Zaglebie Lubin (W)
Finished
۱۸:۳۰
HC Galiczanka Lwow (W)
۳۳
۲۵
MKS PR Gniezno (W)
Finished
۱۹:۳۰
World
Club Friendlies Women
MTK Budapest (W)
-
-
Dunaujvarosi Kohasz KA (W)
Finished
۱۶:۳۰
ZRK Podravka Vegeta Koprivnica (W)
۲۷
۲۴
Fehervar KC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Africa
African Club Championship
Esperance Tunis
۲۱
۲۸
Al Ahly
Finished
۱۶:۰۰
FAP Yaounde
۳۱
۳۸
Red Star OJA
Finished
۱۷:۳۰
Zamalek SC
۳۱
۳۳
Club Africain
Finished
۲۰:۰۰
Africa
African Handball Champions League Women
Habitat HC (W)
۳۰
۲۴
Flowers HBC (W)
Finished
۱۴:۰۰
HBC El Biar (W)
۲۹
۲۵
Union Sportive de Guinee (W)
Finished
۱۵:۳۰
Petro Atletico de Luanda (W)
۲۳
۱۳
FAP Yaounde (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Czech Republic
Czech Cup
Sokol Telnice
۲۱
۲۴
Bohunice
Finished
۲۱:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید